29. 11. 2018

Česká ergonomická společnost

Stala jsem se členkou České ergonomické společnosti, která je členem Mezinárodní ergonomické asociace (International Ergonomics Association – IEA) a členem Federace evropských ergonomických společností (Federation of European Ergonomics Societies – FEES).  

21. 11. 2018

Dekorovaní stromku na zámku Loučeň

Včera jsme dekorovali vánoční strom ozdobami z mé nové kolekce pro IRISU na zámku Loučeň, kde bude od 1.12. do 6.1. probíhat výstava „příběh vánočního stromku“. Srdečně vás zvu k prohlídce!

12. 11. 2018

Přednáška Digitální tisk: odvaha & fantazie

Na semináři INTERIÉRY 2018 jsem přednášela na téma digitálního tisku. Přiblížila jsem tuto metodu designérům, architektům, výrobcům nábytku i studentům nejen z technického pohledu, ale i jako inspiraci. Děkuji všem za pozornost!

10. 10. 2018

Autogramiáda na veletrhu For Interior

Na podzimním veletrhu For Interior v Praze proběhla přednáška a autogramiáda mé nové knihy „Tvoříme interiér s českou designérkou“. Moc děkuji všem posluchačům za pozornost, sál byl plný! Knihu je možné zakoupit v knihkupectví, nebo on-line, např. na eshoup vydavatele.

10. 10. 2018

Kniha je pokřtěna

Křest mé nové knihy Tvoříme interiér s českou designérkou proběhl v novém showroomu J.A.P. Knihu pokřtila designérka Veronika Loušová, zakladatelka portálu czechdesign.cz, a Jana Hrušková, zástupce Buřinky – Stavební spořitelny. Děkuji všem za spolupráci!

19. 9. 2018

Přednáška a autogramiáda mé nové knihy

Srdečně vás zvu na netradiční přednášku o navrhování interiérů, ze které budete odcházet s úsměvem. Poté následuje autogramiáda mé nové knihy a vše zakončíme zajímavým workshopem o tvorbě konceptu. KDY: ve čtvrtek 4. 10. od 13.45 hodin KDE: veletrh For Interior, vstupní hala č. 2 – vstup z pakroviště. Odkaz na registraci ZDE a odkaz […]

14. 9. 2018

Odborný seminář INTERIÉRY 2018

Již po sedmé jsem organizátorkou odborného semináře INTERIÉRY, jedinečné akce pro interiérové designéry, architekty, výrobce a prodejce nábytku a další profesionály z oboru interiérů. Program i přihlašování je spuštěno. Těšte se na nabitý program!

14. 9. 2018
Dvě nové kolekce pro IRISU

Nová kolekce skleněných vánočních ozdob pro IRISU

Pro českého výrobce skleněných vánočních ozdob IRISU jsem navrhla dvě kolekce pro rok 2019. Poprvé byly představeny na veletrhu For Decor 2018, kde sklidily velké ohlasy. Současně jsem společnosti navrhla také celou expozici, která mezi ostatními vystavovately krásně vynikla.

4. 9. 2018

Má nová kniha o zařizování interiérů

17. září vychází má nová kniha „Tvoříme interiér s českou designérkou“, kterou vydává Grada Publishing. Najdete v ní řadu mých poznatků a zkušeností, které jsem získala za více než 15 let praxe v oboru. V 10 kapitolách najdete informace místnost po místnosti, nechybí tvorba konceptu i finální realizace. Řada čtenářů jistě ocení přehledný výčet materiálů […]

6. 8. 2018
Katalog Beltia V-podlahy

Spolupráce na katalogu koberců Beltia pro V-podlahy

Horkou novinkou v sortimentu společnosti V-podlahy je katalog koberců Beltia, na kterém jsem spolupracovala. Na svědomí mám i hlavní název brandu. Mám z něj velkou radost!