27. 4. 2021

Publikace DESIGN & NÁBYTEK

Protože loňská publikace NÁBYTEK & MARKETING měla úspěch, připravili jsme letos s Klastrem českých nábytkářů téma DESIGN & NÁBYTEK. Není to ale o designu! Ale o spolupráci mezi designérem a výrobcem, jejichž propojení pomůže oběma stranám i českému trhu. Ke stažení zde: https://casopis-interiery.cz/design-nabytek-web.pdf

23. 4. 2021

Přednáška Smart furniture

V prezentaci SMART FURNITURE jsme se Sarah Szökeová ukázaly posluchačům z celé Evropy na 74 slidech téma ze 3 pohledů: chytré materiály, chytrá řešení nábytku a nábytek ve spojení s elektrickými zařízeními. Akce proběhla v rámci mezinárodního projektu Brilliant Clusters pod hlavičkou Klastru českých nábytkářů.  

14. 4. 2021

Dekor měsíce – DUBEN

Pro dubnový dekor měsíce značky Kronospan jsem vybrala Vintage Marine Wood a se svým týmem jsem navrhli koupelnu v námořnickém stylu. Tento styl nejen interiéru, ale i módy mám moc ráda. Je elegantní, zábavný a současně i nadčasový.

14. 4. 2021

Přednáška pro Czechinvest

V rámci webináře „Trendy v udržitelném podnikání malých a středních podniků – nábytek a interiér“, který pořádal Czechinvest jsem prezentovala: – kde jsem poprvé výrazně zaznamenala téma upcyklace – zajímavé materiály ze zahraničních veletrhů vyrobených cestou upcyklace A hlavně jsem se podělila o svůj nový projekt pro českého výrobce Klatex, který zpracovává textilní odpad a […]

29. 3. 2021

Dekor měsíce – BŘEZEN

Jako dekor měsíce března jsem pro značku Kronospan vybrala CONCRETE FLOW – zajímavou imitací betonu a doplnila jsem jej neutrálně laděným pískovaným dubem Sand Expressive Oak. Kombinace je skvělá pro klučičí pokoje a pánské pracovny – přesvěčte se a podívejte se na krátké video, které jsme k tomu natočili a kde se dozvíte víc:

20. 3. 2021

B2B magazín Interiéry 1/2021

Odborný magazín Interiéry vydávám již 6. rokem a jeho obliba jde stále nahoru, což mě moc těší. 6. dubna vychází další číslo – 1/2021, které obsahuje speciál „Ze světa“. Dozvíte se zde mnoho novinek a najdete zde reportáže a rozhovory se zajímavými osobnostmi, které určitě neznáte. Prima čtení!

9. 2. 2021

Dekor měsíce – ÚNOR

Pro měsíc únor značky Kronospan jsem zvolila COST EVOKE OAK. Doplnila jsem jej skvělou cihlově – červenou Ceramic Red. Tuto zajímavou kombinaci jsem použila v předsíni, kde je plno úložného prostoru i místo na sezení. Podívejte se na krátké video, které jsme k tomu natočili a kde se dozvíte víc:

29. 1. 2021

Kolekce z upcyklovaného materiálu

Projekt pro Klatex je v plném proudu!! Nejdříve jsme vzorovali tvorbu samotné textilie a nyní jde na řadu realizace prototypů. Moc mě těší, že jde o totální upcyklaci – výroba materiálu je čistě ze starých textilií – a navíc jde o českou výrobu!

13. 1. 2021

Proč vydávám magazín Interiéry a jak to vše začalo?

Magazín Interiéry bude vycházet v roce 2021 již šestým rokem. Vše začalo mnohem dřív, v roce 2007, kdy jsem začala psát pro časopis o bydlení. Více v článku…Proč vydávám magazín Interiéry?

6. 1. 2021

Dekor měsíce – LEDEN

Jako lednový dekor měsíce značky Kronospan jsem zvolila Cloud Nebulu. Doplnila jsem jí jemně modrou Dusk Blue a dřevodekorem Barley Blackwood. Výsledkem je kuchyně ve skandinávském stylu, která nemusí být vždy bílá 🙂 Podívejte se na krátké video, které jsme k tomu natočili a kde se dozvíte víc: