3. 4. 2019

Úspěšná realizace expozice a doprovodného programu

S velkou radostí a plni vyčerpání jsme s mým týmem úspěšně zrealizovali expozici Vzorový byt ve stylu digitální romantiky na veletrhu Design Shaker. Jednalo se o doprovodný program, který návštěvníky čekal hned u vchodu ve vstupní hale č. 2. Každý den jsem prováděla při komentovaných prohlídkách a v neděli zakončila přednáškou o trendech ze zahraničních […]

6. 3. 2019

Vzorový byt na veletrhu Design Shaker

Přijďte se podívat do Vzorového bytu na veletrh Design Shaker, který jsem navrhla ve stylu digitální romantiky. Na 90 metrech čtverečních uvidíte ukázku reálného bydlení doplněného informacemi a tipy,  Ty najdete v publikaci, kterou jsem se svým týmem připravila. Veškerý nábytek je vyráběný na míru přímo pro tuto akci! Těší mě, že hlavními partery tohoto […]

13. 2. 2019

Přednáška ERGONOMIE V INTERIÉRU

Srdečně vás zvu na svou přednášku ERGONOMIE V INTERIÉRU, která se koná v pátek 1. března od 13 hodin na veletrhu Mobitex. Hovořit budu o to, že bydlení každého z nás by mělo být nejen estetické, ale také funkční, praktické a ergonomické. Na to se při zařizování často zapomíná a závažné chyby i detaily nám […]

15. 1. 2019

Kolekce tapet My Dream opět na veletrhu Heimtextil

Moje kolekce tapet My Dream, kterou jsem navrhla pro českou společnost Vavex, se v lednu 2019 opět prezentovala na veletrhu Heimtexitl ve Frankfurtu nad Mohanem.

29. 11. 2018

Česká ergonomická společnost

Stala jsem se členkou České ergonomické společnosti, která je členem Mezinárodní ergonomické asociace (International Ergonomics Association – IEA) a členem Federace evropských ergonomických společností (Federation of European Ergonomics Societies – FEES).  

21. 11. 2018

Dekorovaní stromku na zámku Loučeň

Včera jsme dekorovali vánoční strom ozdobami z mé nové kolekce pro IRISU na zámku Loučeň, kde bude od 1.12. do 6.1. probíhat výstava „příběh vánočního stromku“. Srdečně vás zvu k prohlídce!

12. 11. 2018

Přednáška Digitální tisk: odvaha & fantazie

Na semináři INTERIÉRY 2018 jsem přednášela na téma digitálního tisku. Přiblížila jsem tuto metodu designérům, architektům, výrobcům nábytku i studentům nejen z technického pohledu, ale i jako inspiraci. Děkuji všem za pozornost!

10. 10. 2018

Autogramiáda na veletrhu For Interior

Na podzimním veletrhu For Interior v Praze proběhla přednáška a autogramiáda mé nové knihy „Tvoříme interiér s českou designérkou“. Moc děkuji všem posluchačům za pozornost, sál byl plný! Knihu je možné zakoupit v knihkupectví, nebo on-line, např. na eshoup vydavatele.

10. 10. 2018

Kniha je pokřtěna

Křest mé nové knihy Tvoříme interiér s českou designérkou proběhl v novém showroomu J.A.P. Knihu pokřtila designérka Veronika Loušová, zakladatelka portálu czechdesign.cz, a Jana Hrušková, zástupce Buřinky – Stavební spořitelny. Děkuji všem za spolupráci!

19. 9. 2018

Přednáška a autogramiáda mé nové knihy

Srdečně vás zvu na netradiční přednášku o navrhování interiérů, ze které budete odcházet s úsměvem. Poté následuje autogramiáda mé nové knihy a vše zakončíme zajímavým workshopem o tvorbě konceptu. KDY: ve čtvrtek 4. 10. od 13.45 hodin KDE: veletrh For Interior, vstupní hala č. 2 – vstup z pakroviště. Odkaz na registraci ZDE a odkaz […]